Rólunk

  • Király-Szőcs Erika vagyok, néptánc és gyermekjáték valamint, rajz vizuális nevelőtanári végzettséggel rendelkezem. Tizennégy éve dolgozom a közoktatásban, és több mint húsz éve rendezvényeken animátorkodom, és nyári táborokat vezetek. Születésnapi zsúrok teljes lebonyolítása, játékok megtervezése, kézműves foglalkozások valamint arc és testfestés is szerepel a kompetenciáim között.
  • Nagyon szeretem a gyerekeket minőségi és izgalmas játékokkal elvarázsolni. Személyre szabottan egyedi kívánságokat akár lehetetlennek tűnő álmokat is igyekszem kreatívan teljesíteni.
  • A születésnapi zsúrokhoz a pilisborosjenői felújított Faluházban több méretű terem, tükrös táncterem is rendelkezésre állhat, a feltétel hogy három négy héttel az esemény előtt le tudjam egyeztetni a teremigényt.
  • Az egyediség az általunk lebonyolított születésnapjainkban, azonban a Pilisi környezet. Jómagam a külső helyszínes csapatjátékokat, erdei kincskeresést, nyomozást szeretem ajánlani. Az erdő bölcs öreg fái, a sziklák közül kibúvó vadvirágok, a folyamatosan zsolozszmázó madarak és a köréjük szőtt mese különleges élményekkel gazdagíthatnak kicsiket, nagyokat és talán kimondhatom játékos vagy vállalkozó kedvű felnőtteket is. 

 

  • A táborok, zsúrok, foglalkozások megtartásában segítőtársam a lányom Bánáti Anna Tímea, aki a Pázmány Péter Katolikus Egyetem szociológia szakos hallgatója. Dekoratőr és gyerekjóga oktató végzettséggel rendelkezik. 


  • Nita a kutyusa, aki egy tündéri spicc. Ő is szívesen kíséri a gyerekeket az erdőben már ha szívesen látják. Egyébként annyira jól nevelt, hogy egy gyönyörű kastélyban megtartott esküvőn is díszvendéggé vált.


Mesés mozgásfejlesztés a természetben.

A mesés mozgásfejlesztés módszertanát együtt találtuk ki, szakmailag segített minket Tajti Marianna mozgásfejlesztő gyógypedagógus, és összegyúrtuk a gyermekjóga, a tánc és művészet-terápiás módszereket.  Célunk, hogy szórakoztató és kreatív módon fejlesszük a mozgáskoordinációt és a motorikus képességeket.

A szenzomotoros mozgásfejlesztés mesébe ágyazottan történik, és így a dráma és meseterápiák, szerepjátékok jótékony hatását is fel tudjuk használni.